Cuma , Ağustos 23 2019
Anasayfa / Moda / Erkek Moda / Spor giyimde şık olabilmenin 5 yolu

Spor giyimde şık olabilmenin 5 yolu

Spor giyimde şık olabilmenin 5 yolu

Özellikle günlük kullanımlarda birçok erkeğin tercihi spor giyim. Spor tarz artık öyle hayatımıza girdi ki klasik tarz için dahi mükemmel uygulamaları karşımıza çıkıyor. Ancak tek başına spor giyiniyor olmak yeterli değil. Spor dahi giyinseniz içerisinde şık bir havanızın olması trendler arasında. Hem spor giyinirken hem nasıl şık olunabileceği kafanızı karıştırabilir ama uygulamaları gördüğünüzde budur diyeceğinize eminiz. Sizde spor giyinmeyi seviyorsanız ve şıklık kavramı içinizde bir yerlerde size hitap ediyorsa bunun yollarını bilmeniz gerekiyor.

İşte size spor giyimde şık olabilmenin 5 yolu:

  • Çok dar giyinmek, giydiklerinizin içinde rahat hareket edememek ve allı pullu, şatafatlı olmak şık olmak demek değildir. Bahsettiğimiz bu durumlar erkekler için oldukça zor kabullenir eyler. O nedenle sanki erkekler şık olamaz gibi yanlış bir algı var. Spor şık olabilmeniz için öncelikle şık olmak ne demek bunu bilmelisiniz. Oldukça sade giyindiğinizde de, bol kıyafetlerin içerisinde de son derece şık olabilirsiniz.
  • Spor kıyafetler genellikle günlük yaşantımızda tercih edilir. Bu nedenle her gün standart olmaktan çıkın. Günlük giy çık yaptığınız parçaları ortadan kaldırın. Çünkü günlük kıyafetleriniz sıkıcı olmak zorunda değil. Spor ve şık bir arada olsun istiyorsanız kareli gömlekleri, polo yaka t-shirtleri tercih edebilirsiniz.
  • Spor kıyafetlerinizi kombinlerken şıklığı yakalayabilmeniz için tamamlayıcı parçaları kullanmaya özen gösterin. İnce kazakları ince gömlek ve ipek kumaşlı pantolonlarla kombinleyin. Dökümlü bir kazağı kargo pantolonlarla veya jean’lerle kombinleyin. Parçaların kumaş ve modellerinin birbirine uyumlu olması size şık bir hava verir. 
    Spor giyimde şık olabilmenin 5 yolu
  • Yerine göre giyinmek şıklığın göstergesidir. Spor şık tarzınızı günlük sokak modasında uygulayabileceğiniz gibi spor bir takım elbise ile de şık olabilirsiniz. Yerine göre en uygun kıyafeti seçerek onu spor parçalarla yorumlamak sizi doğru yola götürecektir.
  • Spor şık kıyafetlerin en güzel parçası deri montlar ve trençkotlardır. Şık bir atkı ile bütünleştireceğiniz montlarınız bakışları size çevirecektir
Gusse‘deki erkek spor ayakkabı modelleriyle spor giyiminizde cool olmayı başaracaksınız!

Erkek Ayakkabı Modelleri

İlgini Çekebilir

Vücut şekline uygun giyim için 5 püf noktası

Vücut şekline uygun giyim için 5 püf noktası

Senenin en trend parçalarını kullanmak veya en iyi markaların ürünlerinden bir dolap hazırlamak her zaman …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir