Perşembe , Eylül 19 2019
Anasayfa / Moda / PUMA 2017 İlkbahar Yaz Sezonu “Bu Sensin”

PUMA 2017 İlkbahar Yaz Sezonu “Bu Sensin”

PUMA İlkbahar-Yaz 2017 Suede Heart

Puma 2017 İlkbahar ve Yaz Sezonunda sportif ve feminen şıklığı bir araya getiren Suede Heart, pastel renk seçenekleri ve fiyonk olarak bağlanabilen sıra dışı bağcıklarıyla dikkat çekiyor.  ‘Kendin olmak için sen ol. #BuSensin’ mesajına sadık kalan yeni kampanya fotoğraflarında, Neslihan Atagül Doğulu en doğal, en samimi haliyle görüntüleniyor. PUMA İlkbahar-Yaz 2017 koleksiyonunun en güzel parçalarını giyen Doğulu, verdiği pozlarla “kendine ve tarzına güvenen, kendi kurallarını kendi koyan, hiçbir şeyden taviz vermeyen güçlü kadın” imajını kusursuz biçimde yansıtıyor.

PUMA İlkbahar-Yaz 2017 Suede Heart

‘Sen’i keşfetmek için özel bir yolculuğa çıkmana gerek yok. Özel bir çaba harcamana gerek yok. Hissettiğin gibi olman yeterli.’ diyor Neslihan. Bu duruş, aslında onun stil hikâyesini de özetliyor: ‘Kişisel stilimde de bu felsefeyi koruyorum. Hissettiğim gibi giyiniyorum. PUMA’nın yeni spor giyim koleksiyonu da bunun için ideal.’

PUMA İlkbahar-Yaz 2017 Suede Heart

PUMA’nın ‘BU SENSİN’ kampanyasında, ünlü yıldız Neslihan Atagül Doğulu’nun yanı sıra uluslararası model, aktivist ve oyuncu Cara Delevingne de yer alıyor. Delevingne, bu yeni kampanyayla kadınlara kendi kimliklerine sahip çıkmaları, kendi kurallarını koymaları ve yenilgiyi asla kabul etmemeleri konusunda ilham vermeyi hedefliyor. “Tüm olay kendini bulmaktan geçiyor,” diyor Cara. “Başkalarından ilham almak tabii ki iyidir, ama asıl önemli olan, seni gerçekten mutlu eden şeyi bulmak ve kalabalığı takip etmemek.”

Fotoğrafların üzerine tıklayıp daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Puma 2017 İlkbahar ve Yaz Sezonunda sportif ve feminen şıklığı bir araya getiren Suede Heart, pastel renk seçenekleri ve fiyonk olarak bağlanabilen sıra dışı bağcıklarıyla dikkat çekiyor.

PUMA İlkbahar-Yaz 2017 koleksiyonunun en güzel parçalarını giyen Doğulu, verdiği pozlarla “kendine ve tarzına güvenen, kendi kurallarını kendi koyan, hiçbir şeyden taviz vermeyen güçlü kadın” imajını kusursuz biçimde yansıtıyor.

PUMA Sueda Heart Ürünleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir