Cuma , Ağustos 23 2019
Anasayfa / Moda / Kadın Moda / Mammamia Ayakkabı 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Mammamia Ayakkabı 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2017 İlkbahar yaz koleksiyonu ile yeni sezona merhaba diyen Mammamia ayakkabıBahar günlerinde sokak stili, romantik ve sportif, yaza merhaba, yeni marine ve nefes alan ayakkabı” sloganlarıyla tarz sahibi bayanları ve bayları tekrar selamlıyor.

Sportif Şıklık

2017 İlkbahar yaz sezonunda Mammamia ayakkabı kadının karakteristlik çizgilerini koruyarak, fuşyadan gül kurusuna, mint yeşilinden mavinin tonlarına rengarenk ve dinamik bir koleksiyon hazırladı. Bu sezon Mammamia ayakkabılarının sportif şıklıkları ve canlı renkleri size iyi gelecek.

Romantik Esinti

Çiçekler 2017 İlkbahar yaz sezonunda sadece kıyafetlerde değil, aynı zamanda ayakkabı ve çantalarda da yaygın olarak kullanılacak. Makro ve mikro düzeyde çiçekli modeller bahara merhaba diyecek. Yeni sezonda Mammamia ayakkabı modelleri size romantik esintiler getiriyor.

Işıldayın

Metalik boyuta geçmeye hazır olun; Mammamia ayakkabının pırıltılı modelleriyle gün boyu ışıldamaya devam edeceksiniz. Işıltılı efektler şıklığınızı tamamladığı gibi, sizi her yerde farkedilir kılacak.

Renklerin Dansı

Bu sezon rahatlığı ve hafifliğiyle makosenlerin zamanı ve üstelik artık makosenler rengarenk. Mammamia ayakkabı rahatlığa ve şıklığa dair vermiş olduğu sözü birbirinden güzel yürüyüş ayakkabılarıyla bu sözü yine yerine getiriyor.

Nefes Alan Ayakkabılar

Yeni sezonda Mammamia ayakkabının ferah modelleriyle ayaklarınız nefes alacak! Nefes alan ayakkabılar sıcak günlerde hem sağlığınız hem rahatlığınız için birebir.

Maskülen Çizgiler

Maskülen tarz, feminen kıyafetlerle maskülen ayakkabıları kombinlemek ve özgün stiller oluşturmak isteyenlerin radarında daima yer alıyor. Mammamia ayakkabının maskülen modelleriyle yeni sezonda küçük değişikliklerle büyük farklar oluşturmaya hazır olun!

Yeni Marine

Mammamia ayakkabı yeni sezonda yepyeni bir marine temasıyla geliyor. Marine temasının şıklıkla harmanlandığı modeller sezonun trend rengi pembeden maviye değişik seçenekleriyle stilinize ayrıcalık katacak…

Mammamia 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Hafifleyin

Mammamia ayakkabı yaz sezonunda rahatlığınız için hafif, esnek ve aynı zamanda sağlıklı malzemeler kullanıyor.  Bu sezon hafif modelleriyle Mammamia ayakkabı hafif malzemelerle farklılaşan modelleriyle gezgin ruhunuzu hiç olmadığı kadar özgür hissedeceksiniz.

Sandaletler

Sıcak yaz günlerinin değişmezi sandaletler artık modanın çekim alanında. Üstünüzde rahat ve geniş kıyafetler olduğunda, stilinizi Mammamia ayakkabı harika tasarımlara sahip açık ve rahat modelleriyle tamamlayabilirsiniz.

Mammamia Ayakkabılarını Sakarya Çark Caddesi ve 41Burada AVM’deki mağazalarımızda bulabilirsiniz. Dilerseniz www.gusse.com.tr adresinde online olarak alışverişte yapabilirsiniz.

 

İlgini Çekebilir

Mammamia Ayakkabı Modelleri

Mammamia Ayakkabı Modelleri

2017 ilkbahar yaz sezonuna “Hep şık, hep rahat” sloganıyla giriş yapan Mammamia Ayakkabı 15 yıldır …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir