Cuma , Ağustos 23 2019
Anasayfa / Sağlık & Yaşam / Kadınlar Neden “Hiç Doğru Düzgün Ayakkabım Yok” Derler?
Kadın Ayakkabıları

Kadınlar Neden “Hiç Doğru Düzgün Ayakkabım Yok” Derler?

Ayakkabısızlık, kadınlar için ömürlerinin sonuna kadar devam edecek problemlerden biri. İşte burada, bu sorunun nedenlerine değineceğiz. İzliyoruz…

Yağmur çizmesi. Bu ayakkabılarla dereye girseniz su geçirmez, yağmurlu havalarda çok kullanışlıdır, AMA sadece yağmurda giymek için almışsınızdır. Kışın giyseniz ayaklarınız üşür, yazın giyseniz terletir.

Kadın Ayakkabıları

Platform topuklu ayakkabı. Özel yerlere giderken giymek için almışsınızdır. Platform olmasından dolayı da oldukça rahattır, günlük kullanım olarak bile tercih edebilirsiniz, AMA modası geçmiştir.

Kadın Ayakkabıları

Stiletto. Platform topuklu ayakkabıdan sonra aldığınız ayakkabıdır. Modern çizgisinin yanı sıra ayaklarınızı oldukça çekici gösterir, AMA bırak günlük olarak giymeyi, özel davetlerde de çok ayakta kalmayacağınızı düşündüğünüzde giyersiniz. Güzel olduğu kadar rahatsız olan ayakkabınızdır.

Kadın Ayakkabıları

Kışın soğuklarda giymek için almışsınızdır. Her kıyafetin altına olur, çok şık durur ve rahattır, AMA burun kısmı çoktan açılmaya başlamıştır ve su geçirir sakın yağmur çizmelerinizi giyin o zaman demeyin, onlar da üşütür.

Kadın Ayakkabıları

Olmazsa olmaz Babet. Cevabı çok basit. Çok şık durur, AMA günün sonunda ayaklarınızı çoktan vurmuştur.

Kadın Ayakkabıları

Çizme. Dar pantolonlarınızın altına ya da mini etekle çok yakışır, AMA bol pantolon ile giydiğinizde tam bir felakettir, her şeyin altına uymaz.

Kadın Ayakkabıları

Spor Ayakkabı. Önceden almışsınızdır, çok rahat ve kullanışlıdır, AMA daha güzelleri çıkmıştır.

Kadın Ayakkabıları

Yeni aldığınız Spor Ayakkabı. Bu ayakkabıyı aldıktan sonra diğerini çok giymezsiniz. Sizi sportif-şık gösterir, AMA yine günlük olarak her kıyafetinizin altına uymaz.

Kadın Ayakkabıları

Sandalet. Yazın ölümüne giydiğiniz ayakkabınızdır. Yaz kıyafetlerinizin altında çok şık durur, tabi sıcak havada ayaklarınızın açıkta olması da cabası, AMA çok az topuğu ve çok sert tabanı olduğundan ayaklarınızı ağrıtır. (ama yine de giyersiniz)

Kadın Ayakkabıları

Dolgu Topuklu Ayakkabı. Çok ucuzdu aldınız. Taytlarınızın, dar pantolonlarınızın, yazlık eteklerinizin altına çok güzel durdu, AMA bilin bakalım ne oldu, Evet! bu ayakkabı da ayaklarınızı vurdu ve bininci kez artık daha kaliteli ayakkabı almaya karar verdiniz.

Kadın Ayakkabıları

Vans. Büyük ihtimal yine ucuzluktan aldınız. Bu ayakkabı ile harika kombinler yaratabiliyorsunuz ve oldukça rahat, AMA rengi soldu ve tabanlarındaki beyaz renk, siyaha dönüştü birden eski görünmeye başladı.

Kadın Ayakkabıları

İlgini Çekebilir

Ayakkabıları Gerçekten Çok Sevdiğinizin Göstergeleri

Ayakkabı tutkusu bir başkadır. Herkes bunu anlamaz. Erkekler tarafından oluşturulmuş bir algı yüzünden sadece kadınların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir