Cuma , Ağustos 23 2019
Anasayfa / Hayat'ın İçinden / Kültür Sanat / Cumartesi Gecesi Film Önerileri (22 Nisan 2017)

Cumartesi Gecesi Film Önerileri (22 Nisan 2017)

Çalışan ebeveynler için, okul çağında olan çocuklar için en güzel tatil günü cumartesi günüdür. Ailecek oturup yapabileceğiniz aktivitelerden biri olan film izleme etkinliğini herkes için tatil olan cumartesi gecesi yapabilirsiniz. Hem ruhunuzu dinlendirecek hemde sevdiklerinizle birlikte güzel zamanlar geçirmenizi sağlayacak olan bu aktivite için beyazperde.com internet sitesinden aile kategorisinde listelenmiş en iyi 2 filmi sizler için her hafta tanıtacağız. Tanıtımını yaptığımız filmlerde ilk olarak Sevimli Canavarlar ve Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 animasyon filmlerinden başlıyoruz. Animasyon filmi olmasına rağmen yetişkinlere de oldukça eğlenceli gelecek bu filmleri mutlaka izlemelisiniz.

Sevimli Canavarlar

Cumartesi Gecesi Film Önerisi "Sevimli Canavarlar"

‘Sevimli Canavarlar’, Canavarlar Dünyası isimli kendilerine ait bir dünyada yaşayan ve yaşayabilmek için insanlara ihtiyaç duyan ilginç ve sevimli canavarların dünyasının insanlarla karıştığı an ortaya çıkan trajikomik hikayeyi anlatır. Bu dünyada canavarlar yaşayabilmek için insanlara muhtaçtır çünkü insanları korkuttukları an duydukları çığlık onlar için enerji kaynağı gibidir. Bu ilginç dünyaya yanlışıkla küçük bir kız çocuğunun yolu düşünce işler çığrından çıkar. Çünkü insanlar bu tuhaf yaratıklara ters etki yapmaktadır ve dehşete kapılan canavarlar salgın bir hastalığın yayılacağını düşünüyorlardır. Bu küçük kız zannettikleri gibi onların yaşamını tehdit ediyor mudur?

‘Toy Story’, ‘Up’ ve ‘Wall-E’ gibi animasyon tarihinin en yaratıcı filmlerini üreten Pixar Stüdyoları bu filmlerden aşağı kalır yanı olmayan bir yapıta daha imza atıyor.

Sevimli Canavarlar Fragman

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

Cumartesi Gecesi Film Önerisi "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2"

Berk Adası’nda ejderha ve vikinglerin birleşmesinin üstünden beş yıl geçmiştir ve adada tam bir barış ve huzur atmosferi hakimdir. Astrid ve ekibi artık boş zamanlarını adanın yeni gözde oyunu olan ejderha yarışlarıyla geçirmekte ve kahramanlar yeni keşif gezilerine adım atmaktadırlar. Bu yolculuklardan birinde çok eski zamanlardan kalma buzdan gizli bir buzdan mağara keşfederler ve mağaranın içinde yaşayan yüzlerce vahşi ejderhayı böylece uyandırmış olurlar. Gizemli Dragon Rider’ın da büyük bir tehlike yarattığı bir savaş başladığında, iki kahramanımız Hiccup ve Toothless’a düşen barışı koruyup inandıkları şeyi savunmaları olur.

2010 yılında izleyiciyle buluşan ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’ filminin devam filmi olan yapıtta Hiccup ve ejderhasının macera dolu öyküsü, yeni karakterlerle kaldığı yerden devam edecek. Filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Dean DeBlois üstlenirken, Cressida Cowell’in romanından uyarlayan da yine yönetmenin kendisi.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Fragman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir