Cuma , Ağustos 23 2019
Anasayfa / Moda / Kadın Moda / Bu İlkbahar Çiçek Desenleri Moda

Bu İlkbahar Çiçek Desenleri Moda

80’lere dönüş, çarpıcı çizgi deseni veya minimalizm de İlkbahar-Yaz 2017 trendlerinde dikkat çekse de içlerinde en çok çiçek desenleri öne çıkıyor. İşte bahar modasının vazgeçilmezi baştan ayağa çiçekler…

Baştan ayağa aynı renk veya aynı rengin tonlarını giyme modasını gayet iyi biliyoruz ve çoğunlukla da baştan ayağa siyah giymeyi tercih ederek de uyguluyoruz. İşte tam da aynı şeyi bahar ve yaz aylarında çiçek desenli ile yapmaktan bahsediyoruz. Kimi zaman küçük çiçekler kimi zaman da büyük çiçeklerin oluşturduğu desenlere bürünüyoruz adeta.

Çiçek desenleri söz konusu olduğunda akla elbiseler ve etekler geliyor olsa da bu yıl tulumlar ile pantolon-ceket takımlarda da sıklıkla çiçek desenlerine denk geleceksiniz. Özellikle bahar renklerini yansıtan veya pastel tonların kullanıldığı formlar öne çıkıyor.

Muhteşem mini elbiselerden şaşırtıcı maxi elbiselere, güzel bluzlardan, her boyda eteklere ve yazı çağıran tulumlara kadar her parçada bu etkileyici baskıyla karşılaşabilirsiniz.

Siz de kombinlerinizde çiçekli bir kıyafet giymeyi seçebilir veya aynı baskıda bir etek, üst veya ceketi eşleştirebilirsiniz. Hatta seçeceğiniz ayakkabı modellerinde bile çiçekleri kullanabilirsiniz.

Çiçek desenlerini vücudunuza göre seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli detay, desenin büyüklüğüdür. Vücudunuzda büyük desenlerin denk geldiği alanları daha büyük görünme riski vardır. Yani göğüslerinizin büyük olmasından rahatsızsanız, büyük çiçeklerin yer aldığı bir bluz giymekten sakınmakta fayda var.

Mammamia 2017 İlkbahar Yaz Modası Makro ve Mikro Düzeyde Çiçek Desenleriyle Yeni Sezona Romantik Esintiler Katıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir