Perşembe , Temmuz 18 2019
Anasayfa / GUSSE'den / Blogumuzu Yayına Aldık “Merhaba Dünya”

Blogumuzu Yayına Aldık “Merhaba Dünya”

1985 Yılında Sakarya’da Çark Caddesi Demircioğlu Pasajında Bilal Kılıçaslan tarafından çıktığımız bu yola gerek müşteri memnuniyeti gerekse dürüst, ahlaklı pazarlama prensipleriyle Sakarya’da alanında her zaman zirvede kalmayı hedef haline getirdik ve sizlerden gelen geri dönüşleri gördüğümüzde bunu sürekli olarak başardığımızı görüyoruz. 2005 yılında markalaşma sürecini tamamlamak adına Gusse ismini tescil ettirmiş ve çağın gerektirdiği, memnuniyet odaklı pazarlama teknikleri adına bir çok adım attık. Bu adımlardan bir tanesi dijitalleşmeydi. İlk olarak www.nazarkundura.com.tr alan adıyla online mağazamızı açtık ve marka bilinirliğinin getirmiş olduğu esaslar doğrultusunda bu sitemizi www.gusse.com.tr alan adına taşıdık.

Gusse markası olarak yayına almış olduğumuz bu blog sayfasında sizlerle birlikte ikili ilişkilerimizi daha üst seviyeye çıkartarak size moda, alışveriş, ayakkabı kullanımı hakkında detaylı bilgiler vermeyi ve sizlerden olumlu olumsuz geri dönüşlerinizi almayı umuyoruz.

Blog yazılarımızı ve haberlerimizi Gusse Twitter ve Facebook sayfamızdan sürekli olarak paylaşacağız. Bu mecralardan bizi takip ederek güncel paylaşımlarımızı, yeni ürünlerimizi ve kampanyalarımıza ulaşabilirsiniz. Online olarak bize ulaştığınız gibi Sakarya ve İzmit şubelerimizden de bizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgini Çekebilir

Kadınların Söylediği Moda Yalanları

Kadınların Söylediği Moda Yalanları

Bayanlar alışverişleri esnasında içlerini rahatlatmak adına küçük pembe yalanlar söyler. Bunlara tatlı pembe moda yalanları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir